Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,20 zł , zmiana od tamtej pory: -20,71%

Re: Emitel-Sasin-Wipler i ugoda?! Czy PiS działa na szkdę Polski?!

Zgłoś do moderatora
No proszę! Po 3 miesiącach zarząd raczył udzielić mętnych wyjaśnień dot. nocnej ugody w przededniu apelacji sprawy wygranej. Kwestię próbują oczyścić argumenty wybiórczo-irracjonalnie-nispójne. Robi się coraz cieplej. Skandal przykrywa skandal. Popłoch w szeregach PiS tym razem rozlewa afera wizowa. Czy my żyjemy w państwie zorganizowanej przestępczości? Czy Polska jest bezpieczna? - wracając do sedna: Ta sprawa musi być jasno wytłumaczona Polakom! Dlaczego zwycięża kapitał obcy?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
06MAGNA 1,83% 3,33 2024-02-26 17:00:22
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.