Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,59 zł , zmiana od tamtej pory: -4,59%

Re: Emitel - KNF

Zgłoś do moderatora
@ Zdrowy
Mnie kółeczka nie kręcą. Mam pakiecik ze średnią 2,1 zbierany od grudnia do lutego i jeśli się jakieś istotne okoliczności nie zmienią, to poniżej 10 zł nawet nie pomyślę, żeby coś sprzedać. Czy za tydzień będzie 3,0 czy 4,5 nie robi mi żadnej różnicy bo Magna jest mocno niedowartościowana od dawna.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
06MAGNA 1,48% 3,43 2021-10-15 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.