Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  76,40 zł , zmiana od tamtej pory: -7,07%

Re: Emisja z prawem poboru czy bez?

Zgłoś do moderatora
Moim zdaniem nie chcą zrobic PP z prostego powodu nie wiadomo jak potoczą się losy OFE. Pep nie chce żeby rząd mieszał im w zarządzaniu firma wiec nie pozwolą fundusze na zwiększenie swoich pozycji - stąd brak PP. To ze my przy okazji nie skorzystamy to akurat zarząd Pep mało obchodzi bo to nie jest spółka która sprzyja akcjonariuszom ale my się nie damy. Pewnie kurde teraz troche polata szczegolnie gdy ogłasza po jakiej cenie akcje będą sprzedawać.. tak czy inaczej w długiej perspektywie na bank się tutaj zarobi. Sama zastanawiałam się co zrobić czy sprzedac akcje a potem znowu odkupić.. ale jak już fundusze pokazały nie zawsze zgadzają się na propozycja zarządu.. wiec aby nie zostać z ręką w nocniku postanowiłam przeczekac do 18 czerwca

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PEP 1,00% 71,00 2021-09-24 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.