Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  79,00 zł , zmiana od tamtej pory: -9,11%

Re: Emisja z prawem poboru czy bez?

Zgłoś do moderatora
ale o co chodzi wam z tymi prawami poboru???????????
Przecież dostaniecie możliwość zakupu akcji nowej emisji po prostu się zapiszecie i dostaniecie swoją część.

5a.7. ..., Zarząd powinien ustalić wartość każdej z emisji w taki sposób, aby zagwarantować Uprawnionym Inwestorom możliwość objęcia przez nich liczby Akcji Nowej Emisji umożliwiającej każdemu Uprawnionemu Inwestorowi utrzymanie procentowego udziału w kapitale zakładowym Spółki w wysokości jaki ten Uprawniony Inwestor posiadał na koniec dnia w danym Dniu Preferencji.

a jak się nie zapiszecie na akcje nowej emisji to obejmuje to BIF... no kurde i tyle w temacie bystrzaki, tęgie głowy... macie tak naprawdę gwarancję że emisja się powiedzie bo biorą wszystko co jest na stole i wykładają kasę na te śmieszne wiatraki

(iv) w ramach wszystkich podwyższeń kapitału zakładowego w ramach kapitału docelowego, BIF
zostaną zaoferowane nie mniej niż 10.804.185 i nie więcej niż 14.361.702 Akcje Nowej Emisji;
(v) z zastrzeżeniem Artykułu 5a.6(f)(iv), Akcje Nowej Emisji nieobjęte przez Uprawnionych
Inwestorów w ramach poszczególnych podwyższeń kapitału zakładowego w ramach kapitału
docelowego będą mogły być przyznane wyłącznie BIF.

Fundy też sobie poradzą... dostaną ofertę na zakup akcji nowej emisji to kupią to na kredyt i puszczą do zainteresowanych inwestorów którzy będą chcieli wejść. TYLE W TEMACIE BYSTRZAKI

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PEP -2,31% 71,80 2021-09-17 17:04:27
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.