Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  19,47 zł , zmiana od tamtej pory: -60,45%

Re: Emisja akcji będzie a wiecie w jakiej cenie ?

Zgłoś do moderatora
Wycena inwestorów docelowych, tja... To ja już wiem co będzie. Niestety na własnej skórze zobaczylem, co to znaczy czary mary january. Zobaczcie historie All In Games i OML. Wiem, że inna branża, ale tak jak tu, tam również mocno siedzi january. To co się zadziało z kursem to jest jakiś cyrk. O emisji akcji na AIG po cenie znacznie niższej niż wycena rynku nie wspominam.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
COLUMBUS 2,80% 7,70 2022-05-26 16:49:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.