Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,72 zł , zmiana od tamtej pory: -60,66%

Re: EEE GRUBĄ KASĘ POZYSKALI, POPROSTU KOSMOS, SZKODA, ŻE TO...

Zgłoś do moderatora
To teraz ci wytłumaczę.
W poście link masz dofinansowanie GameInn.
Ovid I Realm otrzymają ponad 5mln. Jedna i druga spółka mają zadania do wykonania i otrzymują za to kasę ze wsparcia GameInn. Rozlicza to Realm, a co za tym idzie kasę Ovid otrzymuje od Realm. Jaki jest podział tego tortu tego nie wiemy. Ważne, że mają kasę za swoją pracę. + przyszłe zyski z wydania gry.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
OVIDWORKS -5,31% 1,07 2022-07-06 11:25:55
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.