Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,55 zł , zmiana od tamtej pory: -10,98%

Re: Ed błysnol ( piszę jego językiem )

Zgłoś do moderatora
Dziękuję za twojom troskę o moją wiedzę,3 razy brałem udział w przymusowym wykupie.Zrozum człowieku żeby go zrobić muszą mieć 90%,a jak pisałem bez mojego udziału i jeszcze przynajmniej 2 osób z takim posiadaniem jak ja nie zrobią tego,dlatego pisałem o cenie do wezwania przed progiem 90% na którą mogę się zastanowić panią

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PROTEKTOR 0,00% 2,27 2022-11-25 15:43:49
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.