Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  8,45 zł , zmiana od tamtej pory: -33,73%

Re: EBITDA 2M PLN per year @ 30 P/E => !!!!! cena akcji 60 PLN !!!!!

Zgłoś do moderatora
kolega chyba nie widział tego infa,oraz https://www.bankier.pl/wiadomosc/DOOK-S-A-Rozpoczecie-swiadczenia-uslug-dla-trzech-nowych-klientow-w-zakresie-analizy-biznesowej-projektowania-i-prac-programistycznych-7933787.html
fragment raportu za 2 kwartał
 6. OPIS STANU REALIZACJI DZIAŁAŃ I INWESTYCJI EMITENTA ORAZ HARMONOGRAMU ICH REALIZACJI Spółka obrała kierunek intensywnego wzrostu w związku z czym prowadzi strategiczne działania potrzebne do osiągnięcia podwojenia liczby specjalistów w ciągu roku, tj. rekrutacje nowych ról menedżerskich, poszerzenie oferty, wprowadzenie zmian w strukturze organizacyjnej oraz rozwój reprezentacji zagranicznych. W kolejnych okresach Grupa Kapitałowa powinna utrzymywać poziom zyskowności ze sprzedaży na poziomie EBIT 10%. 

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DOOK 6,67% 5,60 2020-11-30 09:04:42
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.