Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  399,00 zł , zmiana od tamtej pory: -3,01%

Re: Dziwny wywiad prezesa Stypułkowskiego/rude_g

Zgłoś do moderatora
a zrozumiales ten wywiad - twoj wpis dowodzi ze NIE. Podobnie wypowiedz dotyczaca frankowiczow odnoszaca ich zadluzenie do opcji walutowej. Jesli kurs bylby korzystny wowczas nie wnosiliby pozwow(opcja na ich korzysc) kurs niekorzystny - skladaja pozwy. Placisz karta kredytowa zagranica - sprawdzasz zawsze po jakim kursie zostanie rozliczona transakcja? Wozisz ze soba tabele kursowe? I jeszcze jedno ryzyko stopy procentowej - kredyty hipoteczne zawierane w warunkach historycznie niskich stop a poniewaz biora po stopie zmiennej otwieraja sie na ryzyko stopy procentowej. Nie moga zakupic instrumentu zabezpieczajacego. I jesli stopy pojda w gore powolaja sie na przyklad ryzyka walutowego?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MBANK 1,47% 387,00 2019-11-20 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.