Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  7,00 zł , zmiana od tamtej pory: -80,71%

Re: Dziwicie się że spadło 50%? Jaki wydawca daje takie trailery ?

Zgłoś do moderatora
Prawda. Ja badziewi ciszewskiego nigdy już nie ruszę. A kiedys przeczytalem mądry komentarz - profesor na studiach mowil , zeby omijac spolki akcyjne J.Ciszewskiego. Wydawało m isię to 2 lata temu śmieszne. Dzis wiem o co chodziło. Na AIG jestem 70% w plecy na tą chwilę. Pocieszenie takie, ze inwestycja za 3.5K i jakoś to przeżyję.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AIGAMES -3,57% 1,35 2022-06-29 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.