Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,97 zł , zmiana od tamtej pory: -79,91%

Re: Dziwicie się że spadło 50%? Jaki wydawca daje takie trailery ?

Zgłoś do moderatora
Zgadzam się. Żenada. I wcale się nie dziwię, że to leci na łeb na szyję. Tutaj żadne miesięczne informacje dla inwestorów nic nie pomogą, jak firma każdy projekt nowy będzie tak traktowała od strony marketingowej. Fajnie zapowiadające tytuly, bez solidnego i przemyślanego marketingu skończą tak jak Metamorphosis, czy Lumberhill. Przyznam sie szczerze, że to jest pierwszą spółka z mojego portfela, na której jestem na solidnym minusie. Wiem, ze na giełdzie raz na wozie raz pod wozem, ale tutaj się dzieją takie rzeczy jakby oni sami chcieli żeby gen kurs dotknął maksymalnego dna. Na przyszłość na pewno zastanowię się 100 razy zanim zainwestuje w cokolwiek, gdzie w akcjonariacie widnieje nazwisko Ciszewski. Schemat, aż za często się powtarza - pompka, pompka, zjazd do bazy i długi boczniak.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AIGAMES -3,45% 1,40 2022-06-28 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.