Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: dzisiejszy obrot 1 szt

Zgłoś do moderatora
kolega/koleżanka to chyba od niedawna na parkiecie, a z pewnością na Teresce...
tak dla ścisłości: 1 szt. to obrót z dnia wczorajszego, a obrót dzisiejszy wyniósł 0 szt. (!)

AT wskazuje na wykupiony rynek, a że przy tak mizernych obrotach mamy korektę tzn. że wzrost będzie jeszcze kontynuowany... To dla przypomnienia z teorii
  • dzisiejszy obrot 1 szt Autor: ~artudit
  • Re: dzisiejszy obrot 1 szt Autor: ~nicpoń

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TERESA 1,05% 15,36 2015-12-23 11:23:18
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.