Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  27,90 zł , zmiana od tamtej pory: 21,51%

Re: DZISIAJ ZMIANA KODU BĘDZIE 3 Z PRZODU!!!!!!!!

Zgłoś do moderatora
Ale pod co na północ?:) Masz rację może i nawet dojść do 35 ale tylko po to by wytrzepać leszczy z ostatniej kasy, ostatnio wszystko stoi, więc fundusze będą próbowały grać na niby odbicie, ale odbicie od czego? Odbicie na bankach? Przecież jeśli chodzi o banki to wszystko stoi:) Jeśli liczysz na 10 zł zarobku to wchodź może się uda, tylko pytanie ile funduszom starczy siły żeby to pchać do góry i na swoim szczycie wepchać leszczom akcje, które później i tak zlecą na 20 zł.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ALIOR 0,18% 33,90 2022-11-25 17:03:42
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.