Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,29 zł , zmiana od tamtej pory: -2,71%

Re: Dzisiaj zacząłem powoli skubac akcje

Dnia 2020-01-27 o godz. 11:33 ~johan napisał(a):
> on sie zacznie łamać???:):):)
> wtedy to dopiero zacznie pisać o matriksach :)
> i o projektach przewyższających kapitalizacje itp itd.
> pomijając że każde projekty wykorzystywane są do spłaty zobowiązań nie przeznaczając ani złotówki na nowe projekty a obecne mają tylko oddalany termin realizacji
>
> comtrader pisze od 5 lat ile z jego pisania sie sprawdziło ?
> śmiał sie ze strat 13 milionów w szkocji to były grosze
> śmiał sie ze sprzedających po 2,30(miedzy innymi ze mnie ) gdy można było zobaczyć jak naprawde wygląda "współpraca" z vantage gdy rank schodził z udziałów w projekcie popowice. on wtedy leciał na 3zł czy tam już 5 czy 7 licząc WK
> sam wszedłem po 1,90 pod włocławki i temu podobne rozprawy
> nawet miliony dla urzędów skarbowych mnie nie odstraszyły
> gdzie teraz jest kapitalizacja i kurs.....
>
> a wyjść sie da zawsze w prawo czy w lewo
> najlepszym przykładem tego są fundusze których jeszcze kilka lat temu było sporo
> dziś został świadomy akcjonariat ;) z prezesem
>

1) Nie było żadnych 13 mln strat w Szkocji...
2) Ile z tych milionów o których piszesz trafiło ostatecznie do urzędów skarbowych?
3) Jakie fundusze i w jakich ilościach ostatnio wyszły?

Kapitalizacja to wynik mnożenia aktualnego kursu i ilości akcji... i nic więcej!
Nie jest to absolutnie żaden wyznacznik wartości.
Zaczynasz Johan coraz bardziej przypominać Hermana vel BigSiza z Krezusa, który niegdyś twierdził, że Krezus to o wiele bardziej wartościowa spółka, bo ma przy spekulacyjnie wyśrubowanym wówczas kursie... dużo większą kapitalizację.

comtrader

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
RANKPROGR 16,20% 1,25 2020-06-03 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.