Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,26 zł , zmiana od tamtej pory: 107,14%

Re: Dzisiaj zacząłem powoli skubac akcje

Zgłoś do moderatora
Dnia 2020-01-27 o godz. 11:37 ~On napisał(a):
> Wartość tego co pisze com łatwo możesz ocenić poświęcając 15 minut i czytając posty z przed roku lub wcześniejsze. Następnie zerknij na wykres i wszystko stanie się jasne...
> > Może, gdybyśmy żyli w idealnym świecie te teorie miałyby jakiś sens w rzeczywistości, gdzie światem rządzi pieniądz musisz zrozumieć i traktować jego słowa jako marzenia i pragnienia, które cały czas weryfikuje kurs na GPW (-15%).

Wartość słowa pisanego ocenia się po zdarzeniach, które po nim zaszły.
Jeśli ktoś patrzy tylko przez pryzmat kursu to może być zmanipulowany...
A tak w ogóle to sprzedawajcie jak macie co, a nie ględzicie jak ciocia Lola po klimakterium.
Dziś akurat wolumeny są...

comtrader

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
RANKPROGR -0,76% 2,61 2021-06-24 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.