Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,26 zł , zmiana od tamtej pory: -0,40%

Re: Dzisiaj zacząłem powoli skubac akcje

Zgłoś do moderatora
Dnia 2020-01-27 o godz. 11:19 ~abc napisał(a):
> ja postawię taką tezę: dopóki nie zostanie wyleszczony z akcji Com, po tylu latach kiszenia, to zadnych wzrostów nie będzie.
> Myślę, że ponizej zeta zacznie się powoli łamać ;-)

https://rankprogress.prywatneforum.pl/images/smilies/biggrin.png https://rankprogress.prywatneforum.pl/images/smilies/biggrin.png https://rankprogress.prywatneforum.pl/images/smilies/biggrin.png
Oj...
To sugeruję jednak sprzedaż. https://rankprogress.prywatneforum.pl/images/smilies/tongue.png
Bo ja już tak dawno i głęboko zakopałem te akcje w ogrodzie, że miejsca będę kilka miesięcy szukał...

comtrader

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
RANKPROGR 16,20% 1,25 2020-06-03 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.