Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,31 zł , zmiana od tamtej pory: -17,87%

Re: Dzisiaj zacząłem powoli skubac akcje

Zgłoś do moderatora
Dnia 2020-01-19 o godz. 22:55 comtrader_optymista napisał(a):
> Ależ tu tzw. "ulica" prawie w ogóle nie jest obecna....
> comtrader

To Ty tak twierdzisz. Widzisz to co chciałbyś widzieć. Nie wiesz kto sprzedaje i kto kupuje. A jeśli nawet miałoby być tak jak twierdzisz, tzn "ulicy" prawie w ogóle miałoby nie być, tym tym gorzej. Oznaczałoby to, że stroną podażową też nie jest tzw. ulica...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
RANKPROGR -3,14% 1,08 2020-06-02 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.