Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,31 zł , zmiana od tamtej pory: 29,66%

Re: Dzisiaj zacząłem powoli skubac akcje

Zgłoś do moderatora
Dnia 2020-01-19 o godz. 13:52 ~bingo napisał(a):

> To wytłumacz mi Com skoro jest tak dobrze to czemu kurs jest w czarnej du....ie .Moge się tylko domyślać po prostu za dużo ulica ma akcji .Przedsięwzięcie policzmy się pokazało dobitnie macie kilka milionów papiera i gruby za to wam nie będzie placił 10 zł.
> Giełda to nie inwestowanie to gra połączona z psychologią.Tego oczywiscie nie wiem ale mogę się tylko domyslać ,giełda będzie rosla kurs akcji Ranka będzie w wymęczającym trendzie bocznym i coraz więcej frustratów będzie upłynniać wtedy w niespodziewanym momencie kurs ruszy.Ale to są tylko moje dywagacje.Pozdrawiam

Bingo, trafiłeś w samo sedno. Giełda to przede wszystkim psychologia. Rosną głównie te spółki w których wzrost mało kto wierzy. Tutaj Comtrader, odpowiedzialny za edukację, przyczynił się (w większym lub mniejszym stopniu) do nakarmienia ulicy. Dzięki niemu większość od dłuższego czasu wie, że inwestycja w spółkę jest w miarę bezpieczna, bo majątek wielokrotnie przekracza kapitalizację. Dzięki Comtraderowi wie też, że w spółce nic złego się nie dzieje. Dlatego od dłuższego czasu wszyscy skubiemy. Ktoś jednak cały czas z premedytacją oddaje/ oddawał ? zważając przy tym żeby podażą nie spowodować gwałtownego obsunięcia kursu. Czyżby ktoś wiedział coś więcej? O umiejętnej dystrybucji pisałem jeszcze jak kurs był powyżej i w okolicach 2 zł, prognozując spadek lub długą konsolidację w przedziale jaki właśnie ma miejsce. Pisałem też, że odwracanie trendu spadkowego (oczywiście jeśli faktycznie ma miejsce) będzie trwało bardzo długo (może nawet lata). Już chyba minęły ze dwa lata odkąd pierwszy raz o tym wspomniałem…   

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
RANKPROGR -1,16% 1,71 2021-04-13 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.