Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,31 zł , zmiana od tamtej pory: 29,66%

Re: Dzisiaj zacząłem powoli skubac akcje

Zgłoś do moderatora
I naprawdę uważasz, że to będzie wiecznie trwać?
Obrotu na rachunku Ci brakuje?
Spółka jakby nie patrzeć jest w zupełnie innej sytuacji niż była jeszcze 2 czy 3 lata temu.
Diametralnie innej...
Znacznie korzystniejszej.
Tylko... kurs jest niżej!

RankProgress ma duży majątek, który w większości pracuje, a i z tym dotąd niepracującym zaczyna się coś dziać. Tenże majątek wyceniany jest na GPW na około 10 % swojej księgowej wartości, a historia pokazała już, że jego wartość w księgach nie jest jakoś zawyżona. W odniesieniu do niektórych jego składników dowiedzieliśmy się ostatnio, że było/jest wręcz przeciwnie...

Nie ma już pęt kredytu w Boś-u.
 
Kwestią dni lub tygodni jest rozstrzygnięcie sytuacji z Niemcami z Tag-u w kontekście wrocławskich Popowic.

Dobry finał miał ostatnio długoletni spór z Nalepą w temacie Miedzianej Góry.
To raptem niby tylko 35 mln, ale... przecież kapitalizacja całej spółki nie przekracza obecnie 49 mln!

Nawet w Olsztynie zaczęło się coś dziać i jest umowa przedwstępna na część gruntu z Agata Meble.

RankProgress założył wspólnie z Vantege spółkę, która w Warszawie ma realizować projekt komercyjny i mieszkaniowy.

O Katowicach i kilku pomniejszych tematach nie wspominając...

comtrader

To wytłumacz mi Com skoro jest tak dobrze to czemu kurs jest w czarnej du....ie .Moge się tylko domyślać po prostu za dużo ulica ma akcji .Przedsięwzięcie policzmy się pokazało dobitnie macie kilka milionów papiera i gruby za to wam nie będzie placił 10 zł.
Giełda to nie inwestowanie to gra połączona z psychologią.Tego oczywiscie nie wiem ale mogę się tylko domyslać ,giełda będzie rosla kurs akcji Ranka będzie w wymęczającym trendzie bocznym i coraz więcej frustratów będzie upłynniać wtedy w niespodziewanym momencie kurs ruszy.Ale to są tylko moje dywagacje.Pozdrawiam

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
RANKPROGR -1,16% 1,71 2021-04-13 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.