Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,33 zł , zmiana od tamtej pory: 28,20%

Re: Dzisiaj zacząłem powoli skubac akcje

Zgłoś do moderatora
Dnia 2020-01-14 o godz. 23:07 ~jp napisał(a):
> Niektórzy uważają, że inwestor długoterminowy to taki co chciał zarobić ale nie wyszło... i nie potrafiąc uciąć strat, został inwestorem długoterminowym ;)
>
> Tylko proszę mnie zle nie zrozumieć. Przywołując tę regułę nie miałem na myśli "świadomych" inwestorów spółki Rank Progress ;)
>

Niech uważają... a co mnie to?
Raz udaje się szybko, innym razem cierpliwość to klucz do sukcesu...
Ważne, by sobą być... prawda?
Udawanie kogoś innego krótkie nogi ma....

comtrader

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
RANKPROGR -1,16% 1,71 2021-04-13 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.