Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,33 zł , zmiana od tamtej pory: 28,20%

Re: Dzisiaj zacząłem powoli skubac akcje

Zgłoś do moderatora
Dnia 2020-01-14 o godz. 23:07 ~jp napisał(a):
> Niektórzy uważają, że inwestor długoterminowy to taki co chciał zarobić ale nie wyszło... i nie potrafiąc uciąć strat, został inwestorem długoterminowym ;)
>
> Tylko proszę mnie zle nie zrozumieć. Przywołując tę regułę nie miałem na myśli "świadomych" inwestorów spółki Rank Progress ;)
>

Krótko mówiąc a właściwie krótko pisząc masz na myśli nieświadomych jednodniowych spekulantów.
Ale oni zarobią dwa razy po 2 % a potem utną straty na -5%, aż w końcu za 2-3 lata i tak będą daleko z tyłu jeśli chodzi o zyski
niż ci długoterminowi świadomi inwestorzy. Ja też już te dwa warianty przerabiałem na własnej d.... więc dobrze wiem o czym piszę jp.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
RANKPROGR -1,16% 1,71 2021-04-13 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.