Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,44 zł , zmiana od tamtej pory: 53,15%

Re: Dzisiaj raport miesięczny

Zgłoś do moderatora
No i po raporcie. Widac, ze praca idzie do przodu, kolejne etapy sa domykane, niektore terminy niestety przesuwane....

Pewnie Ci mniej cierpliwi zaczna niedlugo sprzedawac, bo tutaj nie ma wodotryskow co tydzien tylko spokojna, zmudna praca. Zobaczymy co sie wydarzy, ale wg mnie jeszcze 4zl przetestujemy, bo jest pewnie grupa osob, ktora wskoczyla na krotko i sprzeda zniecierpliwiona. Albo grupa, ktora odda wyzej by odkupic nizej.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PHOTON -2,86% 6,80 2020-06-05 16:48:12
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.