Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  10,09 zł , zmiana od tamtej pory: -9,16%

Re: Dzisiaj podpiszą

Zgłoś do moderatora
Jak golono Polaków w 2012 roku.
Parę wyciszanych przykładów z "wałków" za Tuska: PO na samym KGHM zrobiła "wałek" na 20mld zł - raport NIK z 2019r -Kwiatkowski maksymalnie opóźniał raport aby PO wystartowała bez kuli u nogi w wyborach.
 
To nie koniec golenia -  przyznali koncesje (Koncesja Mozow1) na wydobycie miedzi dla MiedziCooper majątek założycielski spółki to tylko 80tyś złotych z paroma ludźmi zatrudnionymi - czeka nas proces z odszkodowaniem tak jak w przypadku ugody z Eureko. Kolejny spadek to miliardy strat przy zakupie

kolejne golenie - NORDEA BANK z długami frankowiczów decyzję zakupu "kukułczego gniazda"podjęła  Krystyna Skowrońska ówczesna szefowa sejmowej komisji finansów publicznych a pilotowała premier Kopacz. https://www.money.pl/gielda/pko-bp-z-gigantyczna-strata-powod-jest-tylko-jeden-6634236101151584a.html 

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PGE -1,57% 9,17 2021-09-21 16:36:46
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.