Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  10,12 zł , zmiana od tamtej pory: -2,04%

Re: Dzisiaj podpiszą

Zgłoś do moderatora
Zapomniałeś ze to jest swienty rząd oni się zawsze modlom żeby jak najwięcej ogolic polaków z kasy i sobie dla swoich dać . Jak mówił pryszczaty Jacek mamy hossa na spółkach energetyczny pge przed nieudacznikami kosztowało ponad 20zl a teraz ledwo 10zl no ale ciemny lud trzeba głupota mi z pisowskiej tv karmić

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PGE -0,96% 9,91 2021-09-16 16:38:36
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.