Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,90 zł , zmiana od tamtej pory: 60,00%

Re: Dzisiaj obrót 333 sztuki

Zgłoś do moderatora
Punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia. Moze faktycznie mnie ta sytuacja irytuje ale nie oznacza to ze od tej inwestycji w moim przypadku swiat mialby sie zawalic...chocby nawet miala zbankrutowac, czy kosztowac kilkanascie groszy.
Przyznam ze czasem chce wyjsc z tej spolki ale nie ma jak. Dziwi mnie ze prezes i reszta nie interweniuja i nie ma jasnego planu i rozwojowej strategii od kilku lat te same tory.
To jak dobieram spolki to moja sprawa, a pozalic sie zawsze mozemy na forum bo przeciez jestesmy udzialowcami tego waloru.
Ty tez mozesz...chyba nie powiesz mi ze sytuacja jest kolorowa?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PATENTUS 2,86% 1,44 2019-12-06 16:10:59
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.