Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,90 zł , zmiana od tamtej pory: 46,67%

Re: Dzisiaj obrót 333 sztuki

Zgłoś do moderatora
Rekord to był w marcu, jak przez 4 sesje pod rząd nie było w ogóle obrotów i żadnej transakcji. Cóż- takie rzeczy bywają też na nieco większych spółkach... Już pisałem wcześniej: taką mamy teraz giełdę! W dobrych czasach (2011-2013) każdy spadek dobrej fundamentalnie spółki inwestorzy wykorzystywali do zakupów. Od kilku lat na średnich i małych spółkach mamy spadki, kiszenie, kilkumiesięczne konsolidacje i ogólnie słabe odreagowania i równie lichutkie wzrosty. Nawet wyniki nie mają znaczenia. Gdzie wejdzie większa spekuła, tam są większe wzrosty.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PATENTUS 0,76% 1,32 2019-12-12 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.