Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,07 zł , zmiana od tamtej pory: -26,78%

Re: Dzisiaj na zakończenie biała świeca wzrostowa.

Zgłoś do moderatora
To zależy od popytu. Jeżeli jest duży popyt to odcięcie jest niezauważone, gdyż kurs po odcięciu zaraz po otwarciu sesji wraca do poziomu przed odcięciem. Dlatego z wykresu wielu spółek nie można odczytać kiedy była wypłacona dywidenda, gdyż zaraz po odcięciu kurs wraca do stanu sprzed odcięcia.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
STALEXP 0,00% 2,98 2022-06-27 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.