Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,25 zł , zmiana od tamtej pory: -11,64%

Re: Dzisiaj 50 % w górę :)

Zgłoś do moderatora
Teraz trzeba się szykować na dobieranie przy korekcie. Raczej będzie głębsza korekta. Pod ile nie wiadomo ale na pewno będzie dalsze zbieranie. Czyli muszą oddać ci, co kupowali po wyżej 2pln i liczyli na szybki zarobek. Myślę, że realnie 1,50 może spaść. Czasu na grę jest sporo.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ONEMORE 1,74% 1,99 2022-12-02 17:03:26
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.