Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,75 zł , zmiana od tamtej pory: -68,80%

Re: Dzisiaj ?

Zgłoś do moderatora
Lubicie na dotacjach zarabiac widze po waszym kursie to przyjrzyjcie sie Sferanet
INFO z weekendu przeoczone dzis jak widac po kursie wiec mozna jeszcze tanio kupic poki co :)

http://infostrefa.com/infostrefa/pl/wiadomosci/26446052,sferanet-chce-wybudowac-1300-km-sieci-swiatlowodow-za-43-8-mln-zl-liczy-na-dofinansowanie

http://infostrefa.com/infostrefa/pl/wiadomosci/26445324,sferanet-sa-1-2017-zlozenie-wniosku-o-dofinansowanie-realizacji-projektu

Niedlugo dostana ponad 30baniek(swiatlowody za ponad 40baniek zrobia 10mln oni wyoza a 34mln dostana jak wynka z raportu) a kapitalizacja tylko 7mln zl czyli bedzie jak u was po dotacjach z tym ze tam duzo wieksza dotacja wiec i wiekszy wzrost moze byc w najblizszym czasie, kjiedys po podobnej dotacji na Aerfinanse 300% zarobilej tu licze skromnie na ok 500% na 8zl za maks pare miechow moze znacznie szybciej, pzodro :)
  • Dzisiaj ? Autor: ~KM
  • Re: Dzisiaj ? Autor: ~lol

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
NFPL -0,85% 0,23 2023-01-23 09:10:25
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.