Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  14,65 zł , zmiana od tamtej pory: -14,33%

Re: dziś kolejny artykuł w Parkiecie

Zgłoś do moderatora
Przed wynikami rosło, bo było czucie, że będą dobre.
W dniu konferencji dziennikarze nie mieli jeszcze możliwości by szerzej napisać, choć pojawiły się info.
Potrzebny jest jednka czas na zapoznanie, tym bardziej, że to nie było jakieś WOW, kontakt na 100mln.
To co się dzieje to właśnie poszerzanie widzy o Spółce, szersze dotarcie. Jak ktoś chce poważnie wejść, to nie kupuje od razu (tak tylko spekłua) ale potrzebuje trochę poczytać.
Ja osobiście wolę takie spokojniejsze wzrosty, odpoczynek i trend w górę niż 30% up.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AILLERON -1,18% 12,55 2021-07-23 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.