Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  13,80 zł , zmiana od tamtej pory: -6,16%

Re: dziś kolejny artykuł w Parkiecie

Zgłoś do moderatora
Patrz tutaj:

https://www.parkiet.com/Portfel-fundamentalny/303039995-Firmy-z-nowych-branz-sposobem-na-zyski-w-marcu.html


"Typy analityków na marzec
Jedną z takich okazji może być Ailleron, na którego w marcu postawiło aż trzech brokerów (z czego w dwóch portfelach pojawił się jako nowa spółka). Mimo solidnych zwyżek notowań w ostatnich miesiącach według ekspertów informatyczna spółka wciąż ma potencjał do kontynuacji wzrostu.
Analitycy argumentują, że jest to spółka oferująca nowoczesne technologie, w atrakcyjnych segmentach, dla której zachodząca transformacja cyfrowa gospodarki i wzrost zapotrzebowania na zdalną obsługę klienta stworzyły korzystne warunki do przyspieszenia wzrostu biznesu, czego potwierdzeniem są poprawiające się w imponującym tempie wyniki.
"

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AILLERON 1,57% 12,95 2021-07-27 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.