Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  9,10 zł , zmiana od tamtej pory: 108,79%

Re: Dziś grzmią w BBC i CNN o przejmowaniu firm przez China

Zgłoś do moderatora
Lepszą minę będzie miał Łucki. Grają tu wszyscy na mega krótko ,.szybkie sprawdzam może być spektakularnie bolesne , ale jak w plotce o Chińczykach jest trochę prawdy to najpierw uzbierają co się da i jak najtaniej, mogą zrobić to na tyle fachowo że szorty tego nie zauważą aż będzie za późno

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SANOK -1,55% 19,00 2021-10-25 17:04:46
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.