Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,39 zł , zmiana od tamtej pory: -74,36%

Re: dziś 0,42 min. na zamknięcie

Zgłoś do moderatora
coś mi się wydaje, że jak pojawi się ktoś z wolną kasą może tutaj ściągnąć sporą rzeszę inwestorów wyprawiając z kursem niezłe cuda. Na rynku wystawione jest zaledwie 125 tyś akcji i arkusz wyczyszczony.

link

link 

Faktycznie jak by od poniedziałku zaczeli robić Up to na tygodniowym również będziemy mieć początek impulsu mówiący nam o min. tydzień dynamicznych wzrostów i bardzo realne powyżej 140gr. Kroi się tu coś grubszego....Póki co z ciekawością można obserwować dalej jak kreślą się scenariusze.....

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MARSOFT 0,00% 0,10 2019-06-03 11:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.