Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,36 zł , zmiana od tamtej pory: -72,22%

Re: dziś 0,42 min. na zamknięcie

Zgłoś do moderatora
do wzrostu wystarczy mała gotówka. Aby były podwójne widły wystarczy ok. 28k zł i mamy kurs powyżej 65gr.

pokonanie pierwszych wideł potrzeba 15k zł z tym, że pozycja 44gr. ciągle jest ruchoma, a oznacza to, że im kurs wyżej tym pozycje przestawiane będą wyżej. Co prawda wielu wycofa zlecenia i wielu też doda nie mniej jednak tendencja zmian jest ku górze.

link

link 

MARSOFT posiada zaledwie 5.43 mln akcji więc wystarczy podpisana jakaś umowa np. na 10mln zł i nie trzeba tu jakieś wyobraźni by widzieć co tu może stać się z kursem.

Warto też zwrócić uwagę na free float 22.4% a oznacza to, że na rynku jest zaledwie 1,2mln akcji, gdzie grubi trzymają większe pakiety. Drobni mają małe ilości w posiadaniu to też wolumen obrotu jest bardzo niski.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MARSOFT 0,00% 0,10 2019-06-03 11:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.