Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  19,50 zł , zmiana od tamtej pory: 44,10%

Re: Dzień dobry - szykuje nam się tu ładny debiut - na ile oceniamy wyce

Zgłoś do moderatora
Tak. 27 zł , ale przy innym rynku.
Ja tam nie wiem, ale mnie przekonuje Warner Bros/505 games w akcjonariacie. Norman Davies i Friedman w spólce , w której mają 40% udziałów. Na pewno mierzą bardzo wysoko, a gdzie wylądują to się dowiemy w 2022-2023.
Łączne budżety gier w które są obecnie zaangażowani to ok.25mln zł. Mało jest takich spółek na rynku , a poniżej 150mln market capu nie ma żadnej. :)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
NOOBZ -3,77% 28,10 2022-05-26 13:28:19
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.