Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  24,00 zł , zmiana od tamtej pory: -18,33%

Re: Dzień dobry akcjonariuszom REMAKA

Zgłoś do moderatora
Przed historią z dywidenda kurs zachowywal sie podobnie. Irytujace bylo że przy pozytywnym ESPI ktos zawsze miał sposobność aby sprzedawać. Często pojawia sie temat że fundusz sprzedaje, ze siedzą ofe i sprzedają itd- jak jest nie wiadomo. Byl poziom 12zl pozniej skok na 17zl a pozniej szał i prawie 30zl a teraz takie kółeczka. Sami dobrze wiecie ze jakby obroty byly duże to znaczy ze spółka bylaby zauwazona. Czy na Mostostalu Plock miesiac wczesniej obroty byly powyzej 1mln?... no nie. Mam nadzieje ze warto czekać- fundamenty kazdy zna tej spolki i takie na plus jest to że robia także duzo prac dla firm zagranicznych a nie koncentruja sie tylko na PL.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
REMAK -2,00% 19,60 2021-10-20 09:20:52
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.