Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  477,00 zł , zmiana od tamtej pory: 0,84%

Re: Dzięki za info że Żywiec wspiera lgbt- trzeba uświadamiać kumpli

Zgłoś do moderatora
prawdziwi Polacy piją tylko polskie piwo prawda prawdziwi Polacy? - tylko czy wiedzą że polskiego piwa jest w kraju coś około 2%??? a jednym z większych browarów faktycznie Polskich i z nie kraftowymi sztucznymi cenami jest w zasadzie głównie Kormoran?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ZYWIEC -0,41% 481,00 2021-10-22 15:43:40
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.