Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  472,00 zł , zmiana od tamtej pory: 2,33%

Re: Dzięki za info że Żywiec wspiera lgbt- trzeba uświadamiać kumpli

Zgłoś do moderatora
Koleżko. Marka się pod artystami pro-LGBT nie podpisała, ale się też nie odcieła. Sa w kropce, bo poprawność polityczna polskich, a szczególnie holenderskich elit - nie pozwala się odciąć od LGBT.
Ale w pozostałej (nie lewackiej) Polsce to zostało odebrane jako poparcie LGBT przez Grupę Żywiec i słusznie, bo to na ich trasie koncertowej się odbyło.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ZYWIEC 0,84% 483,00 2021-09-28 14:25:24
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.