Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  7,90 zł , zmiana od tamtej pory: -20,25%

Re: Dzięki dobrałem ha ha ha. Pewny zarobek

Zgłoś do moderatora
Swoje akcje mam i spokojnie czekam na rozwój sytuacji. Natomiast z dobraniem tylko chciałem zobaczyć co kto wie tutaj na temat skupu i jakie zachowanie będzie Kowalskiego. Nie pomyliłem się co do poziomu. Jest tutaj bardzo dużo inteligentnych osób od których można coś się dowiedzieć ale większość to niestety osoby które chyba nie mają akcji tylko lubią pisać lub osoby grające za kieszonkowe i oczywiście na całym banksterze multum baranów !

Myślę że każdy mający akcje trzyma je i nie odda do ostatecznego rozstrzygnięcia po ile.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PROVIDENT 7,69% 6,30 2022-02-21 16:42:38
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.