Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  7,80 zł , zmiana od tamtej pory: -19,23%

Re: Dzięki dobrałem ha ha ha. Pewny zarobek

Zgłoś do moderatora
Tak sobie myślę: co do pewnej sprzedaży po 8,25 to tylko w przypadku jeżeli min 95% akcji znajdzie się w odpowiedzi na wezwanie. Jeżeli nie, to prawdopodobny okaże się przymusowy wykup, a tej ceny to jeszcze nikt nie zna. Czy ewentualna niska cena IPF.UK i naszego IPF może być ustawiana dużo poniżej wezwania by wezwanie po 8,25 spotkało się odpowiedzią inwestorów na GPW. Hipotetyczna sytuacja: cena giełdowa IPF 6 zł za papier, wezwanie nieskuteczne (wystarczy, że nie będzie odzewu od inwestorów z 105000 akcji, a na to mogą mieć wpływ właściciele spółki) i co dalej? Wiem teoria spiskowa, ale czy nie realna?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PROVIDENT 7,69% 6,30 2022-02-21 16:42:38
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.