Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  15,20 zł , zmiana od tamtej pory: 39,87%

Re: Dywidendy ranking naj naj a tam moje cacuszka

Zgłoś do moderatora
1.ED INVEST5-letnia średnia stopa wzrostu dywidendy tej firmy wynosi 102.0412, co sprawia, że jest ona na 1st miejscu wśród spółek giełdowych na tej liście.
2.BOWIM5-letnia średnia stopa wzrostu dywidendy tej firmy wynosi 97.8284, co sprawia, że jest ona na 2nd miejscu wśród spółek giełdowych na tej liście.
3.STALPROFIL 5-letnia średnia stopa wzrostu dywidendy tej firmy wynosi 64.3752, co sprawia, że jest ona na 3rd miejscu wśród spółek giełdowych na tej liście.
4.IPOPEMA 5-letnia średnia stopa wzrostu dywidendy tej firmy wynosi 59.5321, co sprawia, że jest ona na 4th miejscu wśród spółek giełdowych na tej liście.
5.Asbis 5-letnia średnia stopa wzrostu dywidendy tej firmy wynosi 58.4893, co sprawia, że jest ona na 5th miejscu wśród spółek giełdowych na tej liście.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ASBIS -3,89% 21,26 2023-01-30 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.