Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  35,10 zł , zmiana od tamtej pory: -23,08%

Re: Dywidendy raczej nie będzie.

Zgłoś do moderatora
Zauważyliście, że nawet w sobotę i niedzielę, od rana, stado bezinteresownych doradców:
ostrzega/grozi/rekomenduje/

sugeruje jaka kgenera jest:
zła/bez przyszłości/przewartościowana.

O co tym osobom chodzi? Czy to jest normalne tak spędzać sobotę i niedzielę? Czy te osoby troszczą się o akcjonariuszy i nasz kapitał?

Odpowiedzcie sobie sami:)) pozdrawiam!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KOGENERA -0,37% 27,00 2023-02-03 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.