Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  53,80 zł , zmiana od tamtej pory: -2,79%

Re: Dywidenda tuż, tuż

Zgłoś do moderatora
Dnia 2019-06-04 o godz. 05:26 ~fin napisał(a):
> Następnego dnia po ustaleniu dywidendy- odcięcie -zazwyczaj spadki większe są niż wynosi dywidenda-dywidenda jest zyskowna dla długoterminowych ,którzy trzymają akcje latami.

Zazwyczaj tak, ale nie w przypadku Handlowego i nie przy tak niskim kursie jaki jest teraz.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
HANDLOWY 0,38% 52,30 2019-12-13 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.