Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  36,00 zł , zmiana od tamtej pory: 41,67%

Re: dywidenda -do kiedy można kupić akcje i kiedy wypłata

Zgłoś do moderatora
Też cisza, może czekają najpierw na potwierdzenie rejestracji zmian w statucie i umorzenie ponad 700 tyś akcji. Ogólnie to oni zazwyczaj się nie spieszą z publikacją info, często raporty wysyłają tez tuż przed północą w dniu, w którym muszą je ogłosić. Mnie personalnie się nie spieszy, spółka ma potencjał, zarabia ciągle plus czasem sprzedaje udziały w spółkach zależnych (których ma jeszcze sporo jak np. IPOS) co daje dodatkowe zyski, którymi do tej pory regularnie dzieliła się z akcjonariuszami. Dodatkowo dobrym znakiem, według mnie jest wiszące zlecenie kupna 8tyś akcji od jakiegoś pojedynczego podmiotu :)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
OEX 2,00% 51,00 2024-02-28 16:01:26
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.