Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  15,80 zł , zmiana od tamtej pory: -66,46%

Re: Dywidenda 90 gr i skup akcji własnych do 23 zł uchwalone

Zgłoś do moderatora
Dnia 2018-06-05 o godz. 22:47 ~inwestor4fun napisał(a):
> Ja jestem od 2011 roku i miałem już 4 dywidendy, ta będzie 5-ta :). IMS fajny ale drogi trochę, Kinopolska na razie jakoś im to nie idzie wszystko ale kto wie, kiedyś zastanawiałem się nad kupnem. 4fun najtańszy i z dobrymi perspektywami więc zostaje jeszcze na jakiś czas. Jedyne ryzyko jakie widzę to hossa w USA od 2008 roku.. i niepewna GPW.

W sumie mógłbym powiedzieć to samo. IMS mimo, że droższy jest bardziej perspektywiczny niż Kinopol ... fakt trochę drogi a USA po podwyżkach stóp wejdą w bessę, ale jakby spadł do 3 zł to wart kupna, a Kinopol ...za słabo się rozwija, 4Fun ma większe możliwości ...Screen Network to może być przyszłość.

Na wykresie 4FUN może powstać wysoka wąska flaga .... tak to mi wygląda
a co GPW jest sporo dobrych spółek z niskimi C/Z co nie oznacza, że nie mogą być tańsze.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
4FUNMEDIA -4,68% 5,30 2021-07-28 09:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.