Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  15,80 zł , zmiana od tamtej pory: -70,57%

Re: Dywidenda 90 gr i skup akcji własnych do 23 zł uchwalone

Zgłoś do moderatora
Dnia 2018-06-05 o godz. 22:27 ~inwestor4fun napisał(a):
> O zaplanowanej długofalowej polityce nie było mowy. Jeden z akcjonariuszy wspomniał że byłoby to dobrze widziane przez rynek. Zobacz na historię spółki tylko w 3 latach nie była wypłacana na 8 już. A nie była przez problemy roku 2014 czyli kolejno nie było za 2013, 2014 oraz 2015. Będzie dobrze to będzie dywidenda tak to rozumiem :).

Jestem tutaj od 2016 ... wychodzi na to, że inwestycja zwróci się z samych dywidend?

Co są sądzisz o spółkach o podobnym profilu jak 4FUN ? Mam na myśli IMS i Kinopol.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
4FUNMEDIA -3,73% 4,65 2020-12-04 09:43:55
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.