Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  15,80 zł , zmiana od tamtej pory: -66,46%

Re: Dywidenda 90 gr i skup akcji własnych do 23 zł uchwalone

Zgłoś do moderatora
Jak nie będzie przypływu nowego kapitału to przy niskiej płynności część akcjonariuszy zacznie sprzedawać pewnie zniecierpliwiona i się może osuwać ale przeżyłem już to kilkunastokrotnie na tej spółce. Nie warto sprzedawać moim zdaniem a kupić owszem. Według mnie co najmniej 3 lata solidnych przyrostów wyników nas czeka (głównie Screen Network oraz Cupsell). Warto jeździć na Walne, polecam.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
4FUNMEDIA -4,68% 5,30 2021-07-28 09:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.