Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  15,80 zł , zmiana od tamtej pory: -64,81%

Re: Dywidenda 90 gr i skup akcji własnych do 23 zł uchwalone

Zgłoś do moderatora
Dnia 2018-06-05 o godz. 21:19 ~inwestor4fun napisał(a):
> Byłem na Walnym. Jeden z mniejszościowych akcjonariuszy zaproponował 90 gr na akcje ale wniosek został odrzucony po czym została przegłosowana uchwała rekomendowana przez Zarząd.

Dużo drobnych inwestorów było na walnym?
Możesz coś powiedzieć o ustaleniach i rozmowach na Walnym?
Gdyby nie sprawy służbowe to pewnie byłbym na walnym i mielibyśmy okazję się spotkać.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
4FUNMEDIA 0,00% 5,56 2021-07-27 16:30:42
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.