Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  695,00 zł , zmiana od tamtej pory: 12,95%

Re: Dywidenda 10 zł na akcje Neuca!

Zgłoś do moderatora
Z tego co wiem odejmuje się w dniu wypłaty dywidendy. Generalnie ja na giełdzie jestem na minusie :), ale Neuca to jedna z niewielu firm która dała mi zarobić. Wyszedłem przy 500 stówach bo myślałem że to dużo :). Teraz się waham czy wchodzić przed dywidendą za 700 stów....bądź tu mądry.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
NEUCA 0,13% 785,00 2022-07-04 16:28:52
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.