Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,47 zł , zmiana od tamtej pory: -24,21%

Re: Dywidenda

Zgłoś do moderatora
Spółka ma jasną politykę dywidendy, zwiększa zyski rdr i DY też. Cóż więcej potrzeba? Cierpliwi inwestorzy zarobią dużo w perspektywie 7-10 lat. Kurs ma potencjał pokonać nawet 15zł przy takiej tendencji w kilka lat. Skoczki będą wchodzić i wychodzić i urwą może po parenaście %. Struktura akcjonariatu daje do myślenia. Pozdrawiam. Aga.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IZOSTAL -0,38% 2,63 2022-05-25 16:07:28
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.